הידע השיווקי שלנו שווה הרבה כסף

אסטרטגיה מקדימה לבניית אתר

: איך בודקים אם האסטרטגיה השיווקית עולה בקנה אחד עם מטרות האתר? עושים חשיבה מחדש כאילו האתר עוד לא נבנה. התוצאות מפתיעות. להלן ניתוח מקרה מייצג לדוגמא על חברה שכולנו מכירים...

איך להרוויח מאתר האינטרנט שלך?

כמה מבעלי העסקים הקוראים שורות אלו יכולים לטעון כי האתר שלהם מייצר עבורם הכנסות? בעלי עסקים רבים נוטים להתייחס לאתר שלהם כאל עוד מטלה שצריך לבצע והתוצאות בהחלט נראות לעין. בסוף שנת 2006 לרוב העסקים בישראל כבר יש אתר, אך עדיין מעטים יכולים לומר בוודאות כי האתר שלהם מייצר הכנסות. הסיבה העיקרית, בדרך כלל היא העדר מודל עסקי המתאים למדיה החדשה.

תמהיל השיווק באינטרנט

ככל שהמידע גדל, כך גם גדל הערפל. מצד אחד “מוכרים” לנו על ימין ועל שמאל כי באינטרנט הכול מדיד, מדויק ומובנה, אך בפועל מרוב ערפל קשה לראות את היער.

מונחים בסיסיים בתחום השיווק באינטרנט

כל כך הרבה מונחים, כל כך הרבה מודלים. הנה תמצית של תמצית שתעזור לכם לעשות סדר בבלאגן

מכירה מוכוונת לקוח

מכירה מוכוונת לקוח היא התמקדות בלקוח ובצרכיו. כל תהליך מכירה מומלץ כי יהיה מורכב מזיהוי צורכי הלקוח והמקום בו הוא מחפש או זקוק לשינוי או לפיתרון יעיל.

פרסום 2.0 - פרסום באמצעות תוכניות שותפים כמודל פרסום של ווב 2.0

במאמר זה אתייחס לווב 2.0 מן ההיבטים החברתיים והעסקיים שלו, אשר הם עבורנו ההיבטים היותר ארציים אשר להם ההשפעה הגדולה ביותר על חיינו, ואדגים כיצד השינוי המתחולל ברשת האינטרנט בימים אלה מתייחס לפרסום באמצעות תוכניות שותפים באינטרנט.

ניתוח התוצאות בקמפיין אינטרנטי

“באינטרנט הכול מדיד” הוא אחד ממשפטי המפתח בו מנופפים מומחי השיווק באינטרנט.
אך בניגוד למיתוסים רבים אחרים, מיתוס זה באמת נכון.

גם בכתיבה שיווקית באינטרנט – האורך קובע!

כמי שעובד שנים בעולם הפרסום, אני כותב ומחנך כותבים לקצר ולהתמקד. “יש לך רק 30 שניות להעביר את המסר”, יש לך רק 7 מילים על שלט החוצות”. אבל כשגילינו את השיווק והפרסום באינטרנט – הכללים השתנו מן הקצה אל הקצה. באינטרנט אפשר, מקובל ואף רצוי להאריך ולפרט, ומחקרים מוכיחים שוב ושוב שזה פשוט עובד... י’ קורן הוא מנהל קריאטיב, מרצה וכותב בתחום הפרסום.

מלחמת גוג(ל) ומגוג

האינטרנט שבר את חוקי הפרסום, הוא ניתץ לרסיסים את חוקי המדיה, התקציב והקריאטיב. חשיבה שבלונית ובנאלית פינתה מקומה ליצירתיות, פתיחות ואנרגיות חדשות. מוצרים, שירותים וחברות קטנות, שהפרסום הכי נועז שהם עשו עד כה היה דייור של עלון A5 מתקפל בתיבות הדואר, קיבלו “זץ” לתודעה וראו את האור בקצה הגוגל.

יחסי ציבור או פרסום

כל מוצר או שירות, ואף הטוב ביותר, זקוק בימינו לחשיפה ולפרסום.
חברות רבות וביניהן גם חברות גדולות, תוהות לגבי היעילות שבשני ערוצי השיווק מרכזיים: פרסום מול יחסי ציבור.

פרוספקטינג ביעילות

בשלב הראשון של חקר הפעילות השיווקית: המיצוב. בשלב השני: פרוספקטינג. זו אחת הפעילויות החשובות ביותר שאיש מכירות צריך לעסוק בהן, ולמרות זאת רבים מהם מהססים לעשות זאת. נעסוק באספקטים העיקריים של פרוספקטינג כולל השאלה מדוע אנשי מכירות לא אוהבים לעשות זאת , איך לזהות לקוחות מתאימים, היכן ואיך למצוא אותם.

האם תהליך השיווק יכול להיות מעיק

האם תהליך השיווק יכול להיות מעיק ?

יש הבדל בין שיווק ובין תהליך המכירה ופרסום.
לצערי ההבדל בניהם דק מאד ואנשים לפעמים מערבבים בין המושגים.

ההבדל בגדול בין תהליך המכירה לשיווק ופרסום.

איך לכתוב הודעה לעיתונות

המשימה אינה פשוטה – והפתרון אף מורכב יותר: כי הודעה טובה לעיתונות היא בעיקר עניין (סובייקטיבי?) של כישרון, תעוזה לשונית, יצירתיות וחוצפה. אלא שגם להודעות הסבירות יש זכות קיום בעולם המדיה האכזרי, ולהלן כמה טיפים בסיסיים שיסייעו לכן/ם לכתוב ולהצליח:

יחסי ציבור לחממה טכנולוגית

תקופת הפעילות בחממה הטכנולוגית (עד כמה שהיא נוחה לפעולה) היא מוגבלת בזמן. בסוף תקופת החממה החברות “הצומחות” המעונינות להמשיך ולפעול חייבות לעמוד ברשות עצמן. לכן חברות חממה הרוצות להצליח חייבות מהיום הראשון בחממה, במקביל לפיתוח הטכנולוגי , לעסוק גם בשיווק, גיוס הון ומשאבים והכנות לקראת השלב הבא

יצירת תדמית מקצועית לאתר האינטרנט שלך

אחת הסיבות המרכזיות לכישלון עאתרי אינטרנט, היא חוסרת היכולת ליצור תדמית מקצועית
בפני לקוחות. ללא תדמית מקצועית אינך משדר אמינות. ואיש לא קונה מאנשים לא אמינים.
בניגוד למה שרבים מאמינים, אתה יכול ליצור תדמית מקצועית גם בתקציב קטן.

בחירת שם מתחם - מאמר מבוא

שם מתחם (Domain name) הנו אחת מאבני היסוד לנוכחות האינטרנטית של כל עסק. בהמשך הדרך, כל פעולות השיווק והקידום שיבוצעו באתר יכוונו כלפי שם המתחם שנרשם, ולכן חשוב לשים דגש על שלב בחירת שם המתחם.
מאמר זה יפרט מספר “כללי זהב” לבחירה נכונה של שם מתחם באופן כללי, ולאתרים ישראלים בפרט.

שיפור יחס ההמרה של מבקרים לקונים בחנות המקוונת שלכם

חשיבות איסוף וניתוח המידע

האם יש לכם כמות מבקרים נכבדה המגיעה לאתר האינטרנט אולם לעומת זאת כמות מאכזבת של קונים? יש להניח כי השקעתם רבות בעיצובו הגרפי של האתר, בתכנים איכותיים המותאמים לקהל היעד שלכם, האתר נטען במהירות, ובכל זאת משהו לא עובד. המבקרים הרבים לא נשארים לקנות.

מיקום במנוע חיפוש

בשביל להסביר על המיקום וחשיבתו במנועי החיפוש השונים צריך להבהיר כמה נקודות תחילה:

1. אינדקס אתרים (כדגומאת Walla, Nana, Ynet) אינו מנוע חיפוש. זו רשימה של אתרים (שלרוב שילמו כסף בשביל להיכלל ברשימה) שעונים על קריטריונים מסויימים. Walla ספציפית האו עוף מוזר מכיוון שהוא משלב בין אינדקס למנוע חיפוש.

עיזרו לזחלן של גוגל להבין את אתרכם טוב יותר

גוגל – מנוע החיפוש מספר 1 ברשת
גוגל הוא מעבר לכל ספק מנוע החיפוש הטוב ביותר שקיים כיום ברשת בגרסה מלאה ורשמית. ניתן להבין זאת על פי הפופולאריות שלו, התרחבות השירותים שהאו נותן והתוצאות המדוייקות שלו (הכל ביחס למנועי החיםפוש האחרים כמובן כגון MSN, YAHOO, AOL, ASK ועוד).

דף כניסה לאתר

דף כניסה לאתר היה פעם נוהג נפוץ מאוד באינטרנט שנעלם עם הזמן. בעבר אתרים גדולים רבים הכילו דף פתיחה מרשים בו לוגו החברה הופיע בגדול, או לעתים הופיעה מצגת פלאש המציגה את חזית האתר עם מסר שיווקי ברור. כיום כל האתרים הגדולים כבר אינם כוללים פתיחה כזו, אך עד היום בעלי אתרים חדשים מתעניינים בדף כזה, וחושבים שדף מרשים כזה יביא את הלקוחות אל האתר. טענה זו הינה בעייתית – הן מבחינת נכונותה, והן מבחינת מנועי החיפוש.

חיפוש:

קטגוריות:

RSS / Atom


בעל עסק, רוצה לקוחות חדשים?
אנחנו נכין לך קמפיין פרסומי מקצועי ונפרסם אותך באלפי אתרים
והכל על חשבוננו! אתה משלם רק עבור התוצאות!
כי ההצלחה שלך - היא ההצלחה שלנו מידע נוסף »

בעל אתר, רוצה להרוויח כסף אמיתי מהאתר שלך?
בוא והצטרף לאלפי האתרים שמרוויחים הרבה יותר עבור הפרסום שלהם! מדי יום מאות ואלפי שקלים!
כל שעליך לעשות הוא להירשם לשירות ולהציג את קוד המודעות שלנו באתרך
מידע נוסף »